Út típusa: | Üdülés |
Kiutazás: | Repülő |
Turnusok: | 9 nap / 7 éjszaka |
Utazás azonosítója: | 147962 |
Varadero
Info:
[r] Repülővel, menetrend szerinti járatokkal
standard szobákban
all inclusive
Magyar nyelvű telefonos asszisztencia
Egyéni utazás, már 1 fő-től, nem kell a csoporthoz igazodni!
Leiras:
Hotel Valentin El Patriarca ***** Varadero
A Hotel Valentin El Patriarca (ex Ocean Vradero hotel) Varadero legszebb tengerpartján helyezkedik el a Varahicacos természetvédelmi terület mellett. A hotelt körülölelő buja természet egyik érdekes részlete a több, mint 500 éves kaktusz, melyet Patriarca-nak neveznek. A 420 szobás hotel 4 étterme és 8 bárja biztosítja, hogy a pihenés zavartalan legyen.
A szórakozásról a 2 medence, 1 gyerekmedence, 2 teniszpálya és 2 multisport pálya, a nem motorizált vizisportok, színház és disco gondoskodik. A szálloda cégekenk is biztosít kapacitást a 2 konferenciatermében, melynek 70 fős kapacitásával kisebb csoportokat ki tud szolgálni.
Akiknek ajánljuk: nászutasoknak, pároknak, családosknak.
[[galeria]]3232[[/galeria]]
Választható szobatípusok
Deluxe szoba
A kerte és medencére néző tágas, világos szobák izlésesen berendezettek, LCD HD TV és minibár is rendelkezésre áll. A szoba ezen kívül egy king méretű kétszemélyes ággyal, kényelmes ülősarokkal, valamint telefonnal felszerelt íróasztallal is várja vendégeit. A szobában káddal vagy esőzuhannyal felszerelt, elegáns fürdőszoba is biztosított.
[[galeria]]3233[[/galeria]]
A szoba felszereltsége | |
|
|
Deluxe Privilage szoba
A kertre, medencére néző nagy néretű szobák izlésesen berendezettek, LCD HD TV és minibár is rendelkezésre áll. A szoba ezen kívül egy king méretű kétszemélyes ággyal, kényelmes ülősarokkal, valamint telefonnal felszerelt íróasztallal is várja vendégeit. A szobában káddal vagy esőzuhannyal felszerelt, elegáns fürdőszoba is biztosított.
A szoba csak felnőttek részére foglalhatóak!
[[galeria]]3235[[/galeria]]
A szoba felszereltsége | |
|
|
Privilage Suite szoba
A kertre, medencére néző tágas szobák izlésesen berendezettek, LCD HD TV és minibár is rendelkezésre áll. A szoba ezen kívül egy king méretű kétszemélyes ággyal, kényelmes ülősarokkal, valamint telefonnal felszerelt íróasztallal is várja vendégeit. A szobában káddal vagy esőzuhannyal felszerelt, elegáns fürdőszoba is biztosított.
A szoba csak felnőttek részére foglalhatóak!
[[galeria]]3236[[/galeria]]
A szoba felszereltsége | |
|
|
Programok:
Magyar nyelvű egyéni programlehetőségek
Egész napos kirándulás az | |
Tropicana Cabaret, a világ | |
| MONTEMAR NEMZETI PARK Kuba egyik legjelentősebb |
A város modern részének |
További programokról és az árakról érdeklődjön Irodánkban!
További információk:
Tervezett menetrend :
Austrian Airlines/Condor járatokkal (tájékoztató jellegű.)
Bécs- Frankfurt Indulás: 0735 Érkezés:0905 ( kb. 1 óra 30 perc)
Frankfurt- Varadero Indulás:1200 Érkezés:1720 (kb.11 óra 20 perc)
Varadero- Frankfurt Indulás:1920 Érkezés:1100 (másnap) (kb. 9 óra 40 perc)
Frankfurt-Bécs Indulás:1350 Érkezés:1515 (kb. 1 óra 25 perc)
További információk 2:
xAz ár tartalmazza:
repülőjegyet illetékkel (változhat)7 éjszaka szállást 5* hotelben, kétágyas deluxe szobábanall inclusive ellátást
Az ár nem tartalmazza:
kubai turista kártyátkb. 10.000 Ftútlemondási biztosítást1,5%EGYÉB KÖLTSÉGEKBBP bitosításfakultatív programok
Az ár tartalmazza:
repülőjegyet illetékkel (változhat)7 éjszaka szállást 5* hotelben, kétágyas deluxe szobábanall inclusive ellátást
Az ár nem tartalmazza:
kubai turista kártyátkb. 10.000 Ftútlemondási biztosítást1,5%EGYÉB KÖLTSÉGEKBBP bitosításfakultatív programok
Kuba, Varadero
Kuba, Varadero
Kuba, Körutazás Kubában
Kuba, Körutazás Kubában
Kuba, Körutazás Kubában
Maldív-szigetek, Észak-Male Atoll
Kuba, Nyugat-Kuba, Varadero
Útazonosító: 147962
Kuba, Nyugat-Kuba, Varadero
Útazonosító: 147962